Copyright ©grafita
CONTACT INFO:
info.grafita@gmail.com

Berta.me

 1. Sakarā ar jaunajiem ierobežojumies - nodarbības nenotiek.

   KALIGRĀFIJA   

   

  Bieži mums uzdod jautājumu: vai, uzsāktot mācības, jābūt skaistam rokrakstam, vai tas kā rakstu ietekmēs rakstīšanu ar spalvu? Nebūt nē, jo, kaut arī rokraksts un kaligrāfijas raksts ir saistīti viens ar otru, tie tajā pašā laikā ir katrs pats par sevi pastāvoši rakstīšanas veidi. Visa pamatā ir kārtīga tehnikas apguve – vilciens pēc vilciena, burts pēc burta ar lēnām kustībām.

  Kaligrāfija ir brīnišķīgs un relaksējošs hobijs, kas tajā pašā laikā noderēs situācijās, kad vajadzēs uzrakstīt galda kartiņas vai nosūtīt atklātnīti ar skaisti uzrakstītu dzejoli.

  Jauno prasmi Tev palīdzēs apgūt lieliska Kaligrāfe un kaligrāfijas pasniedzēja - Dārta Dīriņa, kā arī pastāstīs un nodemonstrēs visas smalkās nianses.


   

  Kaligrāfijas kursā apgūsi: 8 nodarbības (asgala spalvas)

  • Asgala spalvas rakstīšanas tehniku;

  • Klasiskās un modernās kaligrāfijas pamatus;

  • Zināšanas par kaligrāfijas materiāliem un to lietošanu.

  Nodarbības pasniedz profesionāla kaligrāfe: Dārta Dīriņa (portfolio var apskatīt facebook: inkcake un instagram: @_inkcake). Latvijas Kaligrāfu biedrības dalībniece, "Letter Creatives" dalībniece.

  Vieta: Jelgavā,  mākslas studijā Grafita, Raiņa iela 14, 2.st.

  Dalības maksa: par pilnu kursu 200 euro. Lūgums ņemt vērā, ja kāda nodarbība tiek nokavēta, maksa netiek atgriezta. Iekļauts viss nepieciešamais: skaisti sagatavots un kvalitatīvs kaligrāfijas pamatkomplekts (asgala spalva, spalvaskāts, tuša, papīrs, mapīte un izdales materiāli).

  Dalībnieku skaits: 8.

  Pieteikšanās: info.grafita@gmail.com, rakstot vārdu un uzvārdu (rēķinam).

  Svarīgi! Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā. Ja rēķins netiks atmaksāts, tad vieta grupā tiks piedāvāta citam interesentam.

  Ja neparedzētu apstākļu dēļ nevar apmeklēt kursu un par to informējat ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā pirms pirmās nodarbības, tad tiek atgriezta visa dalības maksa. Ja par neierašanos informē vēlāk vai neinformē, tad nauda par neapmeklēto kursu netiek atgriezta. Cienīsim otra darbu un laiku, pirms pieteikšanās pārliecinieties, ka tiekat apmeklēt nodarbības! Paldies!

   

   

  Pieteikšanās pa tālruni: 371 26289697 vai rakstot uz e-pastu: info.grafita@gmail.com

  Facebook: https://www.facebook.com/grafita.creative.space