Copyright ©grafita
CONTACT INFO:
info.grafita@gmail.com

Berta.me

 1.  

   KALIGRĀFIJAS KURSS AR ASGALA SPALVU | 4 nodarbības

  no 2021. gada 30. augusta - 20.septembrim, pl. 18.00 - 20.00


   

  Nodarbību laikā:

  • Mācīsies asgala spalvas rakstīšanas tehniku;

  • Apgūsi klasiskās kaligrāfijas pamatus;

  • Zināšanas par kaligrāfijas materiāliem un to lietošanu.  Grupā:
    6-8 dalībnieki

  Nodarbības: no 30. augusta - 20. septembrim, pl. 18.00 - 20.00

  Dalības maksa:  par pilnu kursu 100eur. Lūgums ņemt vērā, ja kāda nodarbība tiek nokavēta, maksa netiek atgriezta. Iekļauts viss nepieciešamais: skaisti sagatavots un kvalitatīvs kaligrāfijas pamatkomplekts (asgala spalva, spalvaskāts, tuša, papīrs, mapīte un izdales materiāli).

  Nodarbības vadīs:  Dārta Dīriņa (portfolio var apskatīt facebook: inkcake un instagram: @_inkcake). Latvijas Kaligrāfu biedrības dalībniece, "Letter Creatives" dalībniece.

   

  Vieta: Jelgavā,  mākslas studijā Grafita, Raiņa iela 14, 2.st.

  Pieteikšanās: info.grafita@gmail.com, rakstot vārdu un uzvārdu (rēķinam). +371 26289697

   

   

   Apmeklējot kaligrāfijas kursu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.

   

   

  Svarīgi! Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu, kas jāapmaksā pirms kursa uzsākšanas, lai nodrošinātu vietu grupā. Ja rēķins netiks atmaksāts, tad vieta grupā tiks piedāvāta citam interesentam.

  Ja neparedzētu apstākļu dēļ nevar apmeklēt kursu un par to informējat ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā pirms pirmās nodarbības, tad tiek atgriezta visa dalības maksa. Ja par neierašanos informē vēlāk vai neinformē, tad nauda par neapmeklēto kursu netiek atgriezta. Cienīsim otra darbu un laiku, pirms pieteikšanās pārliecinieties, ka tiekat apmeklēt nodarbības! Paldies!

   

   

  Pieteikšanās pa tālruni: 371 26289697 vai rakstot uz e-pastu: info.grafita@gmail.com

  Facebook: https://www.facebook.com/grafita.creative.space